Sanayi mh. 3241. Sk. No:4
Telefon : 0532 721 30 77

Yorumlar

Müşterilerimiz ne diyor

Tüm döşeme ekibimiz tamamen eğitimlidir ve söz konusu arabanız veya klasik aracınız olduğunda bunun sizin için çok fazla maddi ve manevi değere sahip olacağının bilincindedir. Yılların deneyimine ve kapsamlı döşeme bilgisine sahip olmak, farklı üreticiler, modeller, boyutlar ve türler dahil olmak üzere çeşitli otomobiller üzerinde çalışma becerisine sahip olduğumuz anlamına gelir. Sunduğumuz tüm araba koltuğu döşemeleri, dayanıklı ve rahat olmasını sağlamak için sağlanacaktır. Döşemecilerimizin hepsi uzmandır ve mükemmellik için çalışırlar, bu nedenle araba döşemenizin çarpıcı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Isparta ve Bölgesinde sunduğumuz araba döşeme hizmetleriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bugün Bağcı Oto Döşeme ekibiyle iletişime geçmeniz yeterlidir, ayrıca ücretsiz fiyat teklifleri de sağlayabiliriz.

Tahsin

Araç tavan taban döşeme ve yalıtım hizmeti veriyor. Hasan usta temiz dürüst çalışkan bir esnaf. Tavsiye ederim.

Kenan

Koltuk kılıfı aldım seçenek çok iyi malları var boy boy itina ile çalıştılar sağolsunlar.

Barış

Problemimi hem uygun fiyata hem hemen hallettiler. Tekrar gideceğim.

Ömer

Güler yüz kaliteli hizmet adres belli hasan bağcı ve ekibi  çok çalışkan ve becerikli…

Selvihan

Çalışan personel işinin ehli ve ilgili arkadaşlar. Müşteri ilişkileri son derece iyi. Sizden para kazanma değil size yardımcı olup sorununuzu çözme odaklı çalışan bir işletme. Tavsiye ederim.

Ganime

Koltuklar, kapı kartları, el freni ve vites kolu, tozluklar ve bazı iç döşemelerin yanı sıra deri döşemeli paspaslar. Hizmet ve işçilik kalitesi beklediğimin çok üstünde. Tavsiye ederim.